Tu ce ai în cană ?
„Mergi cu cana ta de cafea, în mână… și dintr-o dată cineva trece… te împinge și face cafeaua să se verse peste tot – De ce ți s-a vărsat cafeaua? – Pentru că cineva m-a împins! ✔ Răspuns greșit: Ai vărsat cafeaua pentru că asta aveai în cană. Dacă ar fi fost ceai… ai fi […]





